Zadejte kritéria
Nemáte čas hledat? Pošlete poptávku více ubytování najednou!
Poptávka funguje tak, že zadáte své kritéria a potvrdíte. My ho rozpošleme všem vyhovujícím ubytování, které vám pošlou svou nabídku pokud jsou volné. Ušetříte čas a můžete si vybírat! Kritéria si nastavte ve vyhledávání, vyplňte své kontakty a stiskněte Odeslat poptávku.

Počet vyhovujících objektů:

Snažte se zadat co nejpřesněji kritéria, aby vás nekontaktovalo příliš mnoho ubytovatelů. Prohlédnout vyhovující ubytovací zařízení


Zrušit poptávku

Vyberte si z největší zabídky až 13 ubytování Frymburk (okres Český Krumlov)

Chalupa u Lesa Frymburk LipnoChalupa u Lesa Frymburk LipnoChalupa u Lesa Frymburk LipnoChalupa u Lesa Frymburk LipnoChalupa u Lesa Frymburk LipnoKuchyň - Chalupa u LesaKuchyň - Chalupa u LesaKuchyň - Chalupa u LesaKuchyň - Chalupa u LesaChalupa u Lesa Frymburk Lipno vstup do patra
Chalupa na klidném slunném místě u Lipna - Frymburk.
Frymburk (okres Český Krumlov) • 11 osob, 3 ložnice. Na samotě u obce, u lesa. Bez internetu. Pes povolen.
Bez recenzí
od 2850 Kč / chata / noc
Dvě ZátokyApartmán A1Apartmán A1Apartmán A1Apartmán A1Apartmán A1Apartmán A6Apartmán A6Apartmán A6Apartmán A6
Nádherný výhled na zátoky Lipenského jezera!
Frymburk (okres Český Krumlov) - Kovářov • 5 apartmánů, 30 osob, 8 ložnic. V rekreační oblasti, u jezera. Sauna. Pes není povolen.
Bez recenzí
od 2000 Kč / apartmán / noc
Chata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata ŠumavankaChata Šumavanka
Skvělá dovolená nedaleko Lipna
Frymburk (okres Český Krumlov) - Milná • 5 osob, 2 ložnice. V rekreační oblasti, u lesa. S možností stravování, bez internetu. Pes povolen.
4.7 3 recenze
od 1150 Kč / chata / noc
ExteriérExteriérExteriérApartmán č. 7Apartmán č. 4Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1
Penzion na Lipně - skvělé ubytování pro letní i zimní dovolenou
Frymburk (okres Český Krumlov) • 5 apartmánů a  3 pokoje, 28 osob, 9 ložnic. V obci, u jezera. Pes povolen.
Bez recenzí
od 540 Kč / osoba / noc
ExteriérOkolíDětské hřištěRestauracePokojPokojPokojPokojPokojPokoj
Rodinné ubytování s restaurací a bowlingem u vodní nádrže Lipno.
Přední Výtoň • 8 pokojů a  21 chat, 108 osob, 50 ložnic. Na okraji obce, u lesa, u jezera. Sauna, s možností stravování. Pes povolen.
5.0 6 recenzí
od 450 Kč / osoba / noc
Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)Dům U Hájenky 420/1 (1L)
Moderní ubytování v blízkosti přírody
Lipno nad Vltavou • 6 chat, 63 osob, 18 ložnic. Na okraji obce, u lesa, u vody, v chatové osadě. Pes není povolen.
Bez recenzí
od 4060 Kč / chata / noc
ExteriérExteriérBalkonVýhledObývací místnostLožniceLožniceLožniceDětský koutekDětský koutek
Chata s výhledem na přehradu Lipno
Lipno nad Vltavou • 6 osob, 2 ložnice. V rekreační oblasti, u lesa, u jezera, v chatové osadě. Pes povolen.
5.0 1 recenze
od 2500 Kč / chata / noc
Vila Lipno 207Ložnice 1 přízemíLožnice 1 přízemíLožnice 1 přízemíLožnice 2 v patřeLožnice 2 v patřeLožnice 2 v patřeLožnice 4 v patřeLožnice 2 v patřeLožnice 3 v patře
Ubytování pro rodiny s dětmi
Lipno nad Vltavou • 12 osob, 4 ložnice. V rekreační oblasti, u lyžařského střediska, u lesa, na horách. Pes není povolen.
Bez recenzí
od 2957 Kč / chata / noc
ExteriérExteriérOkolíExteriérMezonetový apartmán (Chata Sandra)Mezonetový apartmán (Chata Sandra)Mezonetový apartmán (Chata Sandra)Mezonetový apartmán (Chata Sandra)Mezonetový apartmán (Chata Sandra)Mezonetový apartmán (Chata Sandra)
Chaty v blízkosti jezera i lyžařského střediska
Lipno nad Vltavou • 3 apartmány, 14 osob, 6 ložnic. V rekreační oblasti, u lesa, u jezera, v chatové osadě. Pes povolen.
Bez recenzí
od 1890 Kč / apartmán / noc
Nocni lyzovani, OkolíKolaLožniceObývací prostorKuchyňský koutLožniceLožniceObývací prostorKuchyňský koutKuchyňský kout
Moderně zařízený apartmán na Lipně, pláž 5 min, Wifi, bez schodů
Lipno nad Vltavou • 4 osoby, 1 ložnice. V obci, u lyžařského střediska, u jezera. Sauna. Pes povolen.
Bez recenzí
od 1600 Kč / apartmán / noc
Ubytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování LipnoUbytování Lipno
Ubytování s vířivkou
Loučovice • 2 apartmány, 18 osob, 3 ložnice. Na okraji obce, u lesa, u řeky. Vířivka. Pes povolen.
Bez recenzí
od 500 Kč / osoba / noc
ExteriérTerasaExteriérApartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 1Koupelna
Ubytování na břehu vodní nádrže Lipno s hezkou zahradou s grilem.
Černá v Pošumaví - Bližná • 1 studio a  2 apartmány, 10 osob, 3 ložnice. V rekreační oblasti, u jezera. Pes povolen.
Bez recenzí
od 1100 Kč / apartmán / noc
ExteriérExteriérOkolíPergolaPokojPokojPokojPokojPokojPokoj
Děti do tří let přivítáme v penzionu zdarma.
Černá v Pošumaví • 6 pokojů a  2 apartmány, 28 osob, 8 ložnic. V rekreační oblasti, u jezera. Pes není povolen.
4.8 3 recenze
od 800 Kč / osoba / noc
Nemáte čas hledat ubytování? Pošlete poptávku!

8+ tipů kam jít na výlet ve Frymburku (okres Český Krumlov)

Plánujete-li návštěvu Jihočeského kraje, zahrňte do svého itineráře také městys Frymburk, který se nachází v okrese Český Krumlov. Rozkládá se na poloostrově, na levém břehu řeky Vltavy, u vodní nádrže Lipno. Objednejte si zde ubytování Frymburk a užijte si vše, co toto místo nabízí. Charakter města se změnil s výstavbou Lipenské přehrady a v současné době se jedná především o rekreační středisko nabízející různé aktivity během celého roku. Na své si přijdou jak milovníci letních, tak i zimních radovánek. V letním i zimním období sem míří i rodiny s malými dětmi a využívají tak možnosti Frymburk ubytování s dětmi. Milovníci rybaření si zase objednávají levné ubytování Frymburk.

Sportovní aktivity ve Frymburku a okolí

Vodní nádrž LipnoVodní nádrž Lipno
Díky vodní nádrži Lipno se zde hojně provozuje rybaření. Na své přijdou také milovníci různých vodních aktivit a sportů. Využít můžete také nabídky okružních plaveb. K odpočinku a relaxaci zvou místní pláže. K dispozici je i přístaviště s přívozem. Přímo ve Frymburku se nacházejí dva velké kempy. Jednou z možností ubytování tak může být chata Frymburk. V okolí Frymburku naleznete hustou síť turistických i cyklistických stezek různé náročnosti. Zajistěte si zde ubytování ve Frymburku a okolí a vydejte se prozkoumat zdejší zajímavosti a turistické cíle. V zimním období je zamrzlá hladina nádrže udržovaná jako bruslařská dráha. Lyžařům je k dispozici Skipark Frymburk s udržovanými sjezdovkami. Pamatováno je i na běžkaře. Využijete-li Frymburk ubytování, můžete si zimních radovánek užívat každý den.

Vodní nádrž Lipno

Vodní nádrž Lipno se nachází na řece Vltavě, v blízkosti obce Lipno nad Vltavou. Jedná se o největší vodní přehradní nádrž a zároveň i největší vodní plochu na našem území. Její součástí je také vodní elektrárna, do které vtéká voda před hrází. Její výkon není dostačující, používá se pouze jako doplňková. Hlavní budova elektrárny se nachází kousek pod přehradou. Součástí nádrže jsou i tři stálé ostrůvky. V současné době představuje přehrada oblíbený turistický cíl, který nabízí řadu aktivit. V jejím okolí se nachází několik kempů a resortů. Navštívit můžete bobovou dráhu, lanový park nebo Stezku korunami stromů. Míří sem i nadšení turisté a cyklisté, neboť v okolí nádrže je vytvořená hustá síť značených stezek. Oblibě se těší Lipenská magistrála, jedna z hlavních cyklotras. Pod přehradní výpustí je ideální prostor pro rafting nebo vodní slalom. Také jezerní hladina je využívána pro vodní aktivity. Patří mezi ně jachting, windsurfing, katamarány, kiteboarding nebo paddleboarding.

Skiareál Lipno

Skiareál LipnoSkiareál Lipno
Skiareál Lipno čeká na začátečníky a rodiny s malými dětmi. K dispozici je několik pravidelně upravovaných sjezdovek, které nejsou nijak obtížné. Dopravu zajišťují sedačkové lanovky a pro děti je připravený pojízdný koberec. K dispozici je i oddělená část, která zahrnuje zábavnou skicrossovou a snowcrossovou trať. Obě jsou vhodné pro malé i velké nadšence lyžování. Součástí areálu je také výukové hřiště a denně jsou připravené animační programy. Samozřejmostí je večerní lyžování.

Stezka korunami stromů Lipno

Zamířit k ní musíte na vrch Kramolín, od velkého parkoviště nacházejícího se v Lipně nad Vltavou. Míří sem lanovka a pravidelná autobusová linka. Ke stezce se však můžete vydat i pěšky po trase spojující Frymburk a Lipno nad Vltavou. Zajistěte si ubytování ve Frymburku a vydejte se Stezkou korunami stromů. Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek. Tato dřevěná stezka totiž nabízí hned několik adrenalinových a didaktických prvků. Její součástí je také vyhlídková věž a suchý tobogán, který je nejdelší na našem území. Vydáte-li se na její rozhlednu, naskytne se vám úchvatný kruhový výhled nejen na Lipno, ale také na Šumavu a Novohradské hory. Dokonce můžete zahlédnout i Alpy.

Králičí ostrov

Králičí ostrov je jedním z ostrovů, které se nacházejí na vodní přehradě Lipno. Rozkládá se nedaleko loděnice Lipno nad Vltavou a dostanete se na něj pouze lodí. V minulosti se zde volně pohybovali králíci, kteří zde byli vysazeni. Díky neukázněným turistům, kteří je ohrožovali, však byli z ostrova odvezeni.

Akvárium Frymburk

Dvě ZátokyDvě Zátoky
Akvárium Frymburk - tuto unikátní expozici akvárií a vodních artefaktů, která přibližuje podvodní život u nás, ale i v tropických oblastech moří, naleznete ve Wellness Hotelu Frymburk. Ten patří mezi místní hotely Frymburk. Nabízí se vám tak jedinečná podívaná prohlédnout si expozice Svět pod hladinou. Čekají zde na vás sladkovodní české i tropické vody, expozice mořské s korálovými rybkami, murénami nebo žraloky. Děti zajisté uvítají kontaktní a krmící nádrže. Velmi zajímavá je také expozice unikátních artefaktů, ve které jsou k vidění fosilní zuby Megalodona, žraločí čelisti a zuby a zajímavou je i sbírka korýšů a mušlí nebo vorvaních zubů a čelistí.

Lesní hřiště Království lesa

Navštívit jej můžete v Lipně nad Vltavou. Jedná se o nové lesní město, které nabízí velké množství herních prvků a pomáhá přibližovat krásu a rozmanitosti lesa na Šumavě. Lesní hřiště Království lesa poskytuje jak protažení svalů, tak i trénink odvahy. K dispozici je velké množství atrakcí. Kreativitu si můžete vyzkoušet na tvořivých dílničkách. To vše zde na vás čeká každý den. Součástí areálu je i Malá lesní ZOO. Zvířátka v ní umístěná pocházejí ze Záchranné stanice ZOO Hluboká nad Vltavou.

Ubytování Frymburk

Vzhledem k tomu, že Frymburk a jeho okolí nabízí řadu zajímavých míst, vyplatí se zajistit si ubytování Frymburk apartmány nebo ubytování Frymburk v soukromí, pokud hledáte klid. Další možností je pak Frymburk penzion. Dokonalé služby nabízejí Frymburk hotely. Těšit se můžete na ubytování v soukromí Frymburk, penziony Frymburk nebo apartmány Frymburk.