Zadejte kritéria
Nemáte čas hledat? Pošlete poptávku více ubytování najednou!
Poptávka funguje tak, že zadáte své kritéria a potvrdíte. My ho rozpošleme všem vyhovujícím ubytování, které vám pošlou svou nabídku pokud jsou volné. Ušetříte čas a můžete si vybírat! Kritéria si nastavte ve vyhledávání, vyplňte své kontakty a stiskněte Odeslat poptávku.

Počet vyhovujících objektů:

Snažte se zadat co nejpřesněji kritéria, aby vás nekontaktovalo příliš mnoho ubytovatelů. Prohlédnout vyhovující ubytovací zařízení


Zrušit poptávku

Vyberte si z největší zabídky až 1 ubytování Hluboká nad Vltavou

2-lůžkový pokoj2-lůžkový pokoj2-lůžkový pokoj2-lůžkový pokoj4-lůžkový pokoj "duplex"4-lůžkový pokoj "suite"1-lůžkový pokoj2-lůžkový pokoj2-lůžkový pokoj2-lůžkový pokoj
Penzion s výhledem na zámek
Hluboká nad Vltavou • 12 pokojů, 29 osob, 15 ložnic. V obci. S možností stravování. Pes povolen.
Bez recenzí
620 - 1190 Kč osoba / noc
Nemáte čas hledat ubytování? Pošlete poptávku!

7+ tipů kam jít na výlet v Hluboké nad Vltavou

Ubytování Hluboká nad Vltavou – návštěva Jihočeského kraje

Město Hluboká nad Vltavou se nachází v okrese České Budějovice. Rozkládá se na obou březích Vltavy. Je to místo turisticky velmi zajímavé. Návštěvníky láká především zámek v novogotickém stylu. Není to však pouze zámek, ale třeba také zoologická zahrada, do které míří především rodiny s malými dětmi. Milovníci umění zavítají do Alšovy jihočeské galerie. Na své si přijdou i vyznavači sportovních aktivit neboť kolem města je několik turistických stezek a cyklostezek a zahrát si můžete také golf. Součástí města je minipivovar. Turisticky atraktivní je rybník Bezdrev, který se nachází nedaleko města České Budějovice. Na jeho březích se nachází několik rekreačních objektů, které nabízejí ubytování Hluboká nad Vltavou a okolí. Na rybníku si můžete vyzkoušet jachting nebo windsurfing. Vyberte si některou z možností Hluboká nad Vltavou ubytování a prozkoumejte toto zajímavé místo. Nechte se inspirovat našimi tipy na výlety.

Zámek Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká nad VltavouZámek Hluboká nad Vltavou
Státní zámek Hluboká nad Vltavou je velmi významným areálem a to jak souborem dochovaného mobiliáře, tak i rozlohou a svým charakterem. Jeho součástí je velmi rozlehlý park. Jeho současnou podobu mu vtiskl rod Schwarzenberků. Po druhé světové válce se zámek dostal do vlastnictví státu, který jej zpřístupnil veřejnosti. V bývalé zámecké jízdárně má své sídlo Alšova jihočeská galerie. Do jejího mobiliáře spadají sbírky soch a obrazů pocházející ze 17. a 18. století, jejichž autory jsou holandští a vlámští malíři. Vnitřní prostory zámku jsou bohatě zdobené dřevořezbami, tapetami z kůže a textilie a zlatem. K vidění je velké množství bohatých sbírek a osobní předměty členů rodiny Schwarzenberků. Díky ubytování Hluboká nad Vltavou si můžete udělat dostatek času na prohlídku jednotlivých zámeckých okruhů i zahrady.

ZOO Ohrada

Jihočeskou zoologickou zahradu Hluboká nad Vltavou naleznete v těsném sousedství zámku. Pro veřejnost byla ZOO Ohrada otevřená v roce 1939 a byla součástí loveckého muzea zámku Ohrada. ZOO má velký podíl na záchraně celé řady živočišných druhů a účastní se některých národních i mezinárodních chovným programů. Zajistěte si Hluboká nad Vltavou ubytování s dětmi a vydejte se na návštěvu této nádherné ZOO.

Alšova jihočeská galerie

Její hlavní sídlo se nachází v bývalé jízdárně zámku Hluboká nad Vltavou. Alšova jihočeská galerie se řadí mezi velmi významné galerie výtvarného umění na našem území. Součástí galerie je velké množství uměleckých předmětů – obrazy, sochy, kresby, keramika, porcelán nebo grafické listy. V Zámecké jízdárně probíhají výstavy moderního a současného umění.

Koupaliště Hluboká nad Vltavou

Koupaliště Hluboká nad VltavouKoupaliště Hluboká nad Vltavou
Jedná se o městské koupaliště. Vydat se k němu musíte na levý břeh Vltavy, k zámku Hluboká nad Vltavou. Koupaliště Hluboká nad Vltavou se rozkládá nedaleko cyklostezky vedoucí z Českých Budějovic. Na koupališti je velký bazén s masážními lůžky a malý bazén pro nejmenší. Jeho součástí jsou skluzavky a vodní hříbek. V okolí bazénů jsou lavičky a travnatá plocha se slunečníky. Prostory koupaliště jsou součástí sportovního areálu, který nabízí i ubytování. Objednejte si hotel Hluboká nad Vltavou a můžete si odpočinout u bazénu nebo se věnovat sportovním aktivitám – tenisu, golfu, fotbalu nebo třeba volejbalu.

Munický rybník

Munický rybník se nachází nedaleko Hluboké nad Vltavou. Patří do rybniční soustavy a svojí rozlohou patří mezi největší rybníky z celé soustavy. Na jeho jižní straně se nachází ZOO Ohrada, která rybniční plochu využívá jako výběh pro vodní ptactvo. V okolí rybniční soustavy vede několik cyklostezek a ve vysušeném prostoru je vystavěno velké golfové hřiště. Vyberte si některý penzion Hluboká nad Vltavou a využijte místní cyklostezky pro zajímavé výlety.

Hrádek u Purkarce

Karlův hrádek u Purkarce je zřícenina loveckého hrádku vybudovaného v gotickém stylu. Nechal jej vystavět Karel IV. a sloužil jako správní centrum královského území. Hrádek u Purkarce naleznete na levém břehu Vltavy, nedaleko Hněvkovické vodní nádrže. Zřícenina je volně přístupná a vede k ní značená turistická stezka od Purkarce. Nedaleko hrádku také vede cyklostezka.

Let balónem Hluboká nad Vltavou

Rekreační dům U RůžiRekreační dům U Růži
Jestliže hledáte nějakou zážitkovou aktivitu, pak to může být vyhlídkový let balónem Hluboká nad Vltavou. Ten vám poskytne nádherný výhled nejen na zámek Hluboká, ale i na město a jeho okolí. Díky letu bude mít vaše dovolená Hluboká nad Vltavou nádech romantiky.

Možnosti ubytování Hluboká nad Vltavou

Vzhledem k tomu, že Hluboká nad Vltavou a její okolí patří mezi turisticky atraktivní místa, nabízí různé možnosti ubytování. Pro náročnější jsou ideální volbou hotely v Hluboké nad Vltavou nebo apartmány v Hluboké nad Vltavou. Hledáte-li pouze alternativu pro přespání, pak to může být levné ubytování v Hluboké nad Vltavou. Chcete-li mít pro svůj pobyt více klidu, pak je dobrou volbou penzion v Hluboké nad Vltavou nebo ubytování v soukromí v Hluboké nad Vltavou.