Zadejte kritéria
Nemáte čas hledat? Pošlete poptávku více ubytování najednou!
Poptávka funguje tak, že zadáte své kritéria a potvrdíte. My ho rozpošleme všem vyhovujícím ubytování, které vám pošlou svou nabídku pokud jsou volné. Ušetříte čas a můžete si vybírat! Kritéria si nastavte ve vyhledávání, vyplňte své kontakty a stiskněte „Odeslat poptávku“.

Počet vyhovujících objektů:

Snažte se zadat co nejpřesněji kritéria, aby vás nekontaktovalo příliš mnoho ubytovatelů. Prohlédnout vyhovující ubytovací zařízení


Zrušit poptávku
Velké Karlovice Velké Karlovice

Vyberte si z největší zabídky až 12 ubytování Velké Karlovice

Babiččina chalupaBabiččina chalupaBabiččina chalupaBabiččina chalupa
Přijeďte si odpočinout do Beskyd!
Velké Karlovice • 2 apartmány a  1 pokoj, 14 osob, 3 ložnice. V rekreačnej oblasti, u lyžařského střediska, u lesa. Pes povolený.
*Bez recenzií*
270 - 540 Kč osoba / noc
Společenská místnostExteriérSpolečenská místnostSpolečenská místnost
Chalupa se saunou a koupací kádí
Velké Karlovice • 11 osob, 2 ložnice. V rekreačnej oblasti, u lyžařského střediska, u lesa. *kúpacia kaďa*, sauna. Pes povolený.
*Bez recenzií*
473 - 800 Kč osoba / noc
ExteriérExteriérSpoločenská místnost s kuchyníSpoločenská místnost s kuchyní
Chalupa v krásném prostředí blízko lyžařského střediska
Velké Karlovice • 9 osob, 4 ložnice. Na okraji obce, u lyžařského střediska, u lesa. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
280 - 560 Kč osoba / noc
Chalupa BabskáChalupa BabskáChalupa BabskáChalupa Babská
Dovolená v pravé valašské dřevěnici! Silvestr ještě volný!
Velké Karlovice • 10 osob, 3 ložnice. , u lesa, u potoka. Pes povolený.
9.6 1 recenze
300 - 480 Kč osoba / noc
Roubenka Velké Karlovicemalý apartmánmalý apartmánmalý apartmán
Stylové ubytování v srdci Beskyd!
Velké Karlovice • 2 apartmány, 15 osob, 4 ložnice. V obci, u potoka. *bazén*, sauna. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
550 - 900 Kč osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérPergola
Ubytování v blízkosti ski areálu!
Velké Karlovice • 8 osob, 1 ložnice. Na okraji obce, u řeky. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
300 - 350 Kč osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérApartmán v přízemí
Nově zrekonstruovaná chalupa
Velké Karlovice - Malé Karlovice • 2 apartmány, 10 osob, 3 ložnice. V obci, u lesa, u potoka. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
160 - 400 Kč osoba / noc
Chata PohodaChata PohodaChata PohodaChata Pohoda
Chaty v klidném prostředí u lesa
Velké Karlovice - Soláň • 2 chaty, 16 osob, 5 ložnic. V rekreačnej oblasti, u lyžařského střediska, u lesa. Sauna. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
340 - 480 Kč osoba / noc
ExteriérOhništěTerasaJídelní posezení
Moderní apartmány
Velké Karlovice • 2 apartmány, 20 osob, 6 ložnic. Na okraji obce, u lesa, u potoka. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
370 - 1100 Kč osoba / noc
Chalupa SvětluškaChalupa SvětluškaChalupa SvětluškaChalupa Světluška
Romantická dovolená v beskydské chalupě!
Velké Karlovice • 7 osob, 3 ložnice. Na samote, u lesa. Bez internetu. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
190 - 700 Kč osoba / noc
Chata PluskovečekVířivkaLožniceLožnice
Útulné ubytování v Beskydech s wellness a velkou zahradou.
Karolinka • 8 osob, 3 ložnice. V meste, u lesa, u potoka. Vířivka, sauna. Pes povolený.
*Bez recenzií*
350 - 1000 Kč osoba / noc
Dřevěnice KobylskáLožniceObývací pokojObývací pokoj
Útulné horské ubytování s plně vybavenou kuchyňkou.
Karolinka • 12 osob, 3 ložnice. Na samote, u lesa. Pes nepovolený.
*Bez recenzií*
420 - 600 Kč osoba / noc
Nemáte čas hledat ubytování? Pošlete poptávku!

7+ tipů kam jít na výlet ve Velkých Karlovicích


Proč byste měli Velké Karlovice navštívit?

Pokud byste rádi odjeli na dovolenou za přírodou, ve Zlínském kraji v chráněné krajinné oblasti Beskydy se nachází městečko Velké Karlovice, které si za teplého počasí rádi projdete a v zimě se budete věnovat sportům jako je lyžování či snowboarding. Stejně tak se zde uvolníte v relaxačních centrech a najíte ve vyhlášených hospůdkách či restauracích. Pro milovníky architektury je ve Velkých Karlovicích k vidění roubený kostel Panny Marie Sněžné nebo Barvičův dům, které jsou oba součástí Karlovského muzea.

Velké KarloviceAutor: Harold – Vlastné dielo, CC BY-SA 3.0
Podle legendy v Karlovském jezeře žili draci, které měl místní chalupník za úkol vylákat a odnést černokněžníkovi, který mu za ně slíbil nesmírné bohatství, jež ho ale stálo rok života – tuto pověst se rozhodl zapsat do svých Národních pohádek i Karel Jaromír Erben. Říká se, že draci žijí v Jezeře dodnes. Běžte to zjistit!

Kam na výlety

Přemýšlíte, kam se v okolí Velkých Karlovic vydat? S vašimi ratolestmi najděte poklad na Razule, projděte si stezku valašských strašidýlek nad Lanternou a vzdělávejte se na Kulíškově naučné stezce. Jestliže toužíte po krásném výhledu, vyšplhejte na rozhledny Miloňová, Sůkenická či Ztracenec. V horkých dnech se zchlaďte v přírodním koupališti Na Stanoch (Valašský Balaton) a poté si projděte naučnou stezku přes hřeben Soláň (861 m), která je dlouhá 6 km (s kočárkem 8 km). Toto místo patřilo k oblíbeným lokacím umělců – malířů, spisovatelů a skladatelů. Uvidíte zde sochy, které představují postavy z pohádek i původní obyvatele. Ne nadarmo se této stezce říká ,,galerie v přírodě“. Přepadl vás po vycházce hlad? Zamiřte do restaurace U Vleku, Kyčerka či U muzea. Všechny mají výborné hodnocení, takže rozhodně nešlápnete vedle.

Kde se nechat ubytovat ve Velkých Karlovicích

I přes malý počet obyvatel (cca 2 400) jsou Velké Karlovice místem, které si zamilujete a ubytovat se zde rozhodně stojí za to, příroda je tu totiž nádherná v každém ročním období. Ubytování je levné, ačkoliv ceny se mohou lišit dle sezóny, ve které se sem rozhodnete vyrazit. V létě bývá ubytování dražší, naopak nejlevněji ho seženete mimo sezónu – na jaře nebo na podzim.

Roubenka Velké KarloviceRoubenka Velké Karlovice
Velké Karlovice nabízí ubytování jako jsou apartmány, chalupy a chaty, hotely či penziony se spoustou zábavy, kterou nabízí (ubytování s bazénem, relaxačním nebo fitness centrem) – záleží na vašich prioritách.

Hotel Velké Karlovice

Výhodou ubytování v hotelu je samozřejmě servis, který zajišťuje. Nepřijdete o připojení k internetu, snídani v ceně (v některých případech i polopenzi) ani o skvěle vybavené pokoje. Některé hotely nabízejí například wellness centrum, kde se budete moci zrelaxovat, golfové hřiště či fitness centrum. Ke všem hotelům máte jako host parkování zdarma. Lokace je vždy v okouzlující přírodě Valach.

Apartmány Velké Karlovice

Pokud si chcete užít trochu většího luxusu, můžete se v Beskydech ubytovat v apartmánech, které nabízejí pokoje pro páry i rodiny. Pokud máte v plánu poznat okolí Velkých Karlovic, ale zároveň si užít pobyt, apartmány jsou vybaveny myčkou, lednicí, troubou a gaučem, tudíž nenajdete nic, co by chybělo ve vašich všedních dnech. Problémem není ani dovybavení pokoje až dvěma přistýlkami.

Chalupy a chaty Velké Karlovice

Pro ubytování v soukromí je skvělou volbou pronájem chalupy či chaty, do které se vejde celá vaše rodina (nebo klidně více rodin) či parta kamarádů. Chalupy Velké Karlovice se nacházejí v různých lokacích – například u dančí a jelení obory, kde budete moct krmit daňky přímo z ruky a zajít si kdykoliv na procházku do lesa, kde si můžete zahoubařit nebo se nadýchat čerstvého vzduchu. Ani děti nepřijdou o zábavu – ve většině pronajatých chatách či chalupách najdete dětské hřiště.

Chalupy u dančí a jelení oboryChalupy u dančí a jelení obory
Nadstandardem oproti ostatním typům ubytování je venkovní sezení, které využijete především v letních měsících, ať už na grilovačky, popíjení nebo společné diskuze. Zahřát se můžete u krbu, což oceníte naopak v zimě. Útulnost, spousta zábavy a celá chalupa k dispozici – co víc si přát? Strávit zde můžete třeba Silvestr nebo Vánoce, ovšem při této příležitosti počítejte se značným příplatkem.

Penzion Velké Karlovice

Jste rodina s dětmi? Pak pro vás penzion bude to pravé ořechové. Náklady na pobyt jsou totiž nižší než u hotelu, ale kvalita ubytování je i tak uspokojivá. Některé penziony nabízí společenskou místnost s krbem nebo plně vybavenou kuchyni. V jiných penzionech lze využít relaxačního centra se saunou a bazény. Ubytování Velké Karlovice je tedy vhodné pro každého a nabízí rozmanitý způsob levného ubytování. Pronajmete si chatu, nebo se necháte hýčkat v hotelu? Nezbývá, než zarezervovat termín a vyrazit!

Články o lokalitě Velké Karlovice

Tipy kam na výlet

Názory a doporučení


Libor Sládeček
Super Skiareál Opálená. Perfektní pro učení dětí.

Petra Bučková
Od chalupy se dá jít zkratkou na rozhlednu Miloňová.