Zadejte kritéria
Nemáte čas hledat? Pošlete poptávku více ubytování najednou!
Poptávka funguje tak, že zadáte své kritéria a potvrdíte. My ho rozpošleme všem vyhovujícím ubytování, které vám pošlou svou nabídku pokud jsou volné. Ušetříte čas a můžete si vybírat! Kritéria si nastavte ve vyhledávání, vyplňte své kontakty a stiskněte Odeslat poptávku.

Počet vyhovujících objektů:

Snažte se zadat co nejpřesněji kritéria, aby vás nekontaktovalo příliš mnoho ubytovatelů. Prohlédnout vyhovující ubytovací zařízení


Zrušit poptávku

Vyberte si z největší zabídky až 3 ubytování Brno

Apartmán - ložniceApartmán - ložniceApartmán - ložniceApartmán - obývací částApartmán - obývací částApartmán - obývací částAPP - obývací částAPP - kuchyňský koutAPP - kuchyňský koutAPP - balkon, výhled
Ubytování v blízkosti in-line dráhy a golfového hřiště v Brně
Brno - Horní Heršpice • 4 pokoje a  1 apartmán, 13 osob, 5 ložnic. V centru obce. S možností stravování. Pes povolen.
Bez recenzí
od 370 Kč / osoba / noc
pohled na chatu1.pokoj 2 lůžkadruhé lůžko 1.pokoj3.pokoj dvoulůžko2.pokoj dvoulůžkopohled do 2.pokoje2.pokoj kuchyňský koutvařeníjídelna
Blízkost města i Brněnské přehrady!
Brno • 6 osob, 3 ložnice. V rekreační oblasti, u jezera, v chatové osadě. Bez internetu. Pes povolen.
Bez recenzí
od 185 Kč / osoba / noc
ExteriérOkolíOkolíDvoulůžkový pokojTřílůžkový pokojDvoulůžkový pokojTřílůžkový pokojTřílůžkový pokojTřílůžkový pokojDvoulůžkový pokoj
Cenově dostupné ubytování nedaleko historického centra Brna.
Brno - Brno-Komín • 3 pokoje, 7 osob, 3 ložnice. V obci. Pes povolen.
4 1 recenze
od 420 Kč / osoba / noc
Nemáte čas hledat ubytování? Pošlete poptávku!

19+ tipů kam jít na výlet v Brně

O Brně se traduje mnoho vtipů a mnoho lidí na něj kouká s určitým nadhledem. Jakmile ale zjistíte, co vše tu můžete zažít a poznat, přehodnotíte i svůj názor. Plánujete-li svou dovolenou prožít právě tady, neomezujte se jen na město samotné, ale vydejte se i do jeho blízkého okolí. Je tu jednoduše všechno od přírodních památek, historických staveb až po vyžití s dětmi.

Do Brna za přírodou

Čím dál víc lidí zařazuje do programu své dovolené i přírodu. Zvláště pokud bydlíte ve městě, je jistě vítanou změnou pohled na krajinu a zeleň.

Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lomAutor: Michal Klajban – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0
Rozhledna Babí lom se nachází kousek od Lelekovic, které jsou pro změnu opravdu jen kousek od Brna. Turisté ji navštěvují již od 19. století, kdy sem vedly ještě dva dřevěné vyhlídkové můstky. Ty tu dnes již nenajdete, za to objevíte krásnou kamennou rozhlednu o výšce 15 metrů. Za nejjasnějších dní máte šanci spatřit dokonce vrcholky Alp, což rozhodně stojí za výlet.

Rozhledna Ostrá horka

Rozhlednu Ostrá horka najdete přímo v Brně v městské části Soběšice. Kovová rozhledna s výškou 19,1 metru zde stojí od roku 2008 a hned v její blízkosti najdete pomník, který je připomínkou prvního trigonometrického bodu na území naší republiky. Byl součástí sítě Vídeňského poledníku. Pokud se vám nechce šlapat celých 90 schodů, které vedou na její vrchol, můžete se do krajiny rozhlédnout zhruba z poloviny, z výšky 8 metrů.

Alexandrova rozhledna

Dalším velmi zajímavým cílem cesty může být i Alexandrova rozhledna, která stojí na kopci zvaném Špičák. Po rekonstrukci je stavba kamenná s železným ochozem. Vyhlídkové místo je zastřešené, tudíž vás nebude omezovat aktuální počasí. Výhled do kraje je jedinečný, jelikož mu z žádné strany nebrání stromy ani další zeleň. Dnes má rozhledna výšku 18 metrů.

Jeskyně Výpustek

Jeskyně VýpustekAutor: Doronenko – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0
Od rozhledu do kraje se přesuňte o něco níž, třeba až do jeskyně. Jedna z nejznámějších je právě jeskyně Výpustek. Nachází se mezi Křtinami a Adamovem. Není tomu tak dávno, co její okolí bylo střeženým vojenským areálem. Dnes se k ní ale pohodlně dostanete. První osídlení je datováno 15.000 let před naším letopočtem. Budete tak procházet opravdu prastarým prostorem. Prohlídková trasa má cca 600 metrů a komentovaná prohlídka vám zabere něco málo přes hodinu.

Jeskyně Pekárna

Jeskyně Pekárna se nachází velmi blízko Brna v Mokré u Brna. Má tunelovitý tvar a představuje významné archeologické naleziště. Je dokonce chráněna jako kulturní památka. Zajímavostí je, že celá jeskyně je vlastně jedna 65 metrů dlouhá chodba do které proniká denní světlo, tudíž nemusí být uměle osvětlena. Dle odborníků chodba zřejmě pokračuje ještě dál, ale je zavalena a dodnes se nepodařilo dostat hlouběji.

Býčí skála

Býčí skála stojí nedaleko Brna a je součástí druhého nejdelšího jeskynního systému u nás. Jeskyně uvnitř skály byla osídlena již dávno v pravěku, ale první dokumentovaná zmínka o ní pochází až z roku 1663. Podle historiků dříve jeskyně sloužila jako pohřebiště. Pokud znáte pohádku Sněžný drak, je to právě ta jeskyně, kde se natáčelo. Hned o důvod víc, proč se sem vydat i s dětmi.

Jeskyně Švédův stůl

Brněnská přehradaAutor: Dezidor – Vlastní dílo, Volné dílo
Jeskyni Švédův stůl najdete nedaleko jeskyně Pekárna, můžete tedy návštěvu obou spojit v jeden výlet. Jeskyně je průchozí a stůl se jí říká podle kvádrovitého skalního masivu v němž se nachází. Lidé ji obývali již před 100.000 lety, a ještě nedávno ji využívala jako úkryt medvědi a hyeny.

Brněnská přehrada

Nenajdete na řece Svratka větší vodní nádrž, než je právě tato. Při stavbě nádrže bylo zatopeno údolí i s vesnicí Kníničky, a proto se dřív přehradě říkalo vodní nádrž Kníničky. Dnes slouží Brněnská přehrada hlavně k rekreačním účelům a její okolí obklopuje přírodní park Podkomorské lesy. Vydat se sem můžete třeba na velkolepou ohňostrojovou show, která se koná každý rok.

Naučná stezka Hády a údolí Říčky

Chcete-li se vydat do přírody a něco se dozvědět, zajeďte si kousek od Brna právě sem. Naučná stezka Hády a údolí Říčky má kolem 20 km a se 17 zastaveními si vyhraďte celý den. Na její začátek se dostanete z Obřan pohodlně tramvají. Po cestě si můžete na informačních tabulích přečíst o zdejší přírodě i o geologickém podloží.

Obora Holedná

Obora HolednáAutor: Jarda 75 – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0
Sem se rozhodně vyplatí podívat nejen na zelenavou přírodu, ale také na zvěř. Pozorovat zde můžete prakticky volně žijící divočáky, muflony nebo třeba daňky. Nedaleko najdete i stejnojmennou rozhlednu, která je otevřena od roku 2020. Po celé oboře Holedná naleznete informační tabule s naučnou stezkou a takový výlet se bude hodit i pro menší děti. V okolí je několik jezírek a spoustu zákoutí na hraní.

Z přírody zpět do města

Ne každý chce strávit svou dovolenou pouze v přírodě. Proto je zde několik typů na památky ve městě nebo poblíž něj, kde nasajete staré časy a trochu historie.

Vila Tugendhat

O této unikátní architektonické vile Tugendhat jste jistě už slyšeli. Máte tedy nejlepší možnost jet se na ní i podívat. Probíhají zde komentované prohlídky a nakouknete do zázemí domu, který byl postaven pro novomanžele jako svatební dar. Vila je od roku 2001 zapsána v seznamu UNESCO.

Hrad Veveří

Jen necelých 12 km od centra města můžete navštívit krásný a rozlehlý hrad Veveří. Je považován za jeden z nejstarších v celé republice. Hrad je státní a probíhají na něm v sezóně komentované prohlídky. Jako většina památek i tento hrad si prošel obdobím druhé světové války, kdy byl zabaven Wermachtem. Bylo zde vybudováno cvičiště, a i při osvobozování Brna hrad utrpěl nemalé škody. Ihned po válce ale začali lidé hrad opravovat, takže se dnes můžete pokochat jeho majestátností.

Hrad Špilberk

Hrad ŠpilberkAutor: Kirk – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0
Když se řekne Brno, vybaví se člověku „Špilas“. Je prostě s Brnem opravdu pevně spjatý. Proto byste ani vy neměli jeho návštěvu vynechat. Hrad Špilberk vznikl již ve 13. století, ale během let prošel nemalými změnami. Dnes se jedná o hrad a pevnost, která je jednou z největších dominant celého města.

Katedrála svatého Petra a Pavla

Opravdu monumentální katedrála svatého Petra a Pavla je dnes sídlem biskupa brněnské diecéze. Z památkového hlediska se jedná o jednu z nejvýznamnějších památek této architektury. Samotný chrám byl několikrát přestavován v průběhu staletí. Kromě prohlídky katedrály se můžete podívat i na samotné základy kostela, které jsou dnes veřejnosti přístupné.

Benediktínské opatství Rajhrad

Založeno bylo již v roce 1045. Dnešní Benediktínské opatství Rajhrad stojí na původním opevněném hradišti z roku 950. Samotné roky vypovídají, že jde o jednu z nejstarších památek na celé Moravě. Dá se říci, že historii měl tento areál vcelku klidnou až do 50. let, kdy byl oficiálně zrušen při Akci K. Až po roce 1997 se vše vrátilo do původních kolejí a opatství bylo rozumně opraveno.

Biskupský dvůr Brno

Pod správu katedrály svatého Petra a Pavla spadá i biskupský dvůr Brno, kde najdete hned několik krásných historických staveb. Najdete tu gotickou probošskou stavbu nebo třeba hranolovou věž. Uprostřed se pak rozkládá krásná parková s upravovanou zelení.

Památník Mohyla míru

Památník Mohyla míruAutor: Kirk – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0
Důvod stavby památníku se nalézá v bitvě u Slavkova. Památník Mohyla míru má připomínat centrum bojiště, ale navodit návštěvníkovi pocit klidu oproti válkám. Každý rok je zde pořádána pietní akce jako pocta mrtvým. V blízkosti najdete i muzeum a občasně otevřenou kavárnu. Vzhledem k tomu, že se památník nachází přímo v Brně, můžete si sem udělat příjemnou pěší procházku.

Stará huť u Adamova

Tato národní kulturní památka leží v Josefovském údolí nedaleko obce Křtiny. Podle historiků se tu již od 8. století zpracovávala ložiska limonitické rudy. Není tedy divu, že nedlouho poté zde vznikl i první hamr. Stará huť u Adamova s vysokou pecí tu byla postavena až v roce 1746 na dřevěné uhlí. Podívat se sem můžete na kostru dřevouhelné pece o výšce 10 metrů, dále tu najdete hutní hostinec, modelárnu, zavážecí rampy a několik obytných staveb.

Muzeum sem, muzeum tam

Na své si v této lokalitě přijdou milovníci muzeí. Je jich tu celá řada a každé z nich stojí za zmínku. Proto pokud jsou vaší vášní nové informace, neváhejte do programu dovolené zařadit i naučnou část a některé muzea navštívit.

Moravské zemské muzeum

Na Moravě drží prvenství, co se týká rozsáhlosti a stáří, v celé republice je v těchto ohledech hned druhé. Sbírka se nachází v několika budovách, které jsou rozděleny na historickou, uměnovědnou a přírodovědnou část. V Moravském zemském muzeu naleznete přes 6 milionů exponátů včetně toho nejznámějšího – Věstonické venuše. Kromě klasické prohlídky muzea se můžete podívat i na nejrůznější zajímavé přednášky a akce, které vedení muzea pravidelně pořádá.

Zetor galleryZetor gallery
Ideální program pro tatínky s dětmi, aby si maminky mohly dát chvíli volno. Zetor gallery je areál plný traktorů značky Zetor, od těch nejstarších až po nejnovější modely. Tvůrci galerie lákají návštěvníky na to, že do každého z historických traktorů se můžete podívat, sednout si a děti po něm smějí šplhat. Nejde tedy v žádném případě o nudnou výstavu, ale o odpoledne plné zábavy.

Mendelovo muzeum

Přírodovědné Mendelovo muzeum je pracovištěm Masarykovy univerzity. Co tu můžete najít je tedy z podstaty věci jasné. Exponáty z genetiky a díla Gregora Johanna Mendela. Velkou zajímavostí je, že muzeum se nachází v prostorách Augustiánského opatství, kde Mendel pracoval a bádal. Kromě stále expozice se tu konají i přednášky.

Moravská galerie, Místodržitelský palác

Jako stálou expozici zde najdete „Brno předměstí Vidně“ v prvním patře budovy. Výstava se zaměřuje na propojení moravského a rakouského umění. Najdete tu celou řadu obrazů, soch i kreseb. Výstava je doplněna o exponáty dobového nábytku, porcelánu nebo třeba šperků. Návštěva Moravské galerie - Místodržitelský palác je ideální volbou pro milovníky umění.

Muzeum romské kultury

Muzeum romské kulturyMuzeum romské kultury
Poměrně nově založené Muzeum romské kultury z roku 1991 má za své tvůrce intelektuály z řad romské kultury. Muzeum dokumentuje historii a kulturní tradice Romů a dalších subtentických skupin. Najdete tu přes 25000 exponátů. Kromě klasické prohlídkové trasy se můžete zúčastnit i pořádaných přednášek, besed a filmových večerů.

Muzeum ve Šlapanicích

Expozici navštívíte v krásných prostorách šlapanické scholasterie, která je sama o sobě velmi zajímavá. Muzeum ve Šlapanicích nemá jednu stálou expozici, naopak se zabývá přípravami kratších tematických výstav. Je tedy dobré si před návštěvou vždy na jejich stránkách zjistit, co vás čeká. Rozhodně s sebou vezměte i děti, jelikož všechny výstavy se zaměřují právě na malé návštěvníky a expozice je jim přizpůsobena. Díky možnosti heren nebo pracovní dílny se vaše děti mohou i aktivně zapojit.

Technické muzeum v Brně

Jak již název napovídá, sem se vypravíte v případě, že vás zajímá věda a technika. Historie Technického muzea v Brně sahá až do roku 1924 kdy probíhaly první pokusy o založení. Za svou existenci se sbírka několikrát stěhovala až do dnešního Králova pole. Obdivovat tu můžete 16 expozic systematicky rozdělených na jednotlivé kategorie. Pro dětské návštěvníky tu mají interaktivní technickou hernu, kde mohou rozvíjet své dovednosti.

Pavilon Anthropos Brno

Pavilon Anthropos BrnoAutor: HTO – Fotografie je vlastním dílem, Volné dílo
Pavilon Anthropos Brno byl dostavěn a otevřen v roce 1962. Po rozsáhlé rekonstrukci a rozšíření v roce 2006 byl znovu otevřen. V expozici naleznete výstavu z nejranějšího období lidských dějin. Jednotlivé výstavní okruhy se v průběhu času mění, ale nosné téma se snaží pořadatelé držet totožné.

Uměleckoprůmyslové muzeum

Klasické muzeum užitého umění, které by ve vaší sbírce tematických návštěv nemělo chybět. Původní název zněl Moravské průmyslové muzeum a založeno bylo sdružením moravských průmyslníků. Sbírky exponátů se dělí na umělecké a technické řady. Součástí Uměleckoprůmyslového muzea bývala i vědecká knihovna, která byla nejobsáhlejší v celé zemi.

V létě k vodě

Dovolená je i odpočinek a zvlášť pokud jedete v létě. Není nic lepšího než se v horkých dnech plných slunce jít zchladit k vodě a trochu se prohřát na slunci. V Brně a blízkém okolí je hned několik možností kam se můžete vypravit.

Koupaliště Královo pole

Ideální volbou je koupaliště v Králově poli. Užijete si příjemně chladnou vodu ve třech bazénech a precizně upravené trávníky. Samozřejmostí je dostupné občerstvení s rodinnou atmosférou, kde se budete cítit jako doma. Pro nejmenší je zde připraveno dětské brouzdaliště se skluzavkou do vody a vedle i pískoviště.

Aquapark Kuřim

Aquapark KuřimAquapark Kuřim
V areálu aquaparku Kuřim se můžete těšit na průsvitně čistou vodu a netradičně tvarovaný bazén s různou hloubkou. Kromě klasického občerstvení tu mají i letní restauraci, kde si můžete dát příjemný oběd. Kdo se nechce koupat, může se zabavit například stolním tenisem nebo plážovým volejbalem. S sebou si vezměte jen plavky a ručník, jelikož pohodlná plážová lehátka je možno si zapůjčit.

Koupaliště Riviera

Koupaliště Riviera není jen koupaliště, ale celý letní areál. Kromě krásně čisté vody si můžete užít 75 metrů dlouhý tobogán, velkou skluzavku nebo třeba vodní dělo. Pro relaxování ve vodě využijte vodní hřib nebo fontánky. Samozřejmostí je i plážový volejbal, který se skvěle hodí pro partu kamarádů. K zapůjčení jsou i slunečníky a lehátka, takže můžete očekávat kompletní servis.

Koupaliště Zábrdovice

Další možností, kam se v létě vypravit, je koupaliště Zábrdovice. Kromě bazénu tu mají tobogán i pingpongový stůl. Nechybí ani občerstvení a možnost odpočinout si na upraveném trávníku. Pokud s sebou máte i děti, je zde připraveno bezpečné dětské brouzdaliště. Standardem je i možnost pronájmu lehátek, abyste měli naprosté pohodlí.

Atrakce pro celou rodinu

Aby byla dovolená pohodově strávený čas, je třeba myslet na každého člena výpravy. Proto určitě zařaďte do programu osvědčené klasiky. Rozhodně platí pravidlo, že spokojené děti znamenají spokojené rodiče. A nebojte se, při dobré náladě se budete bavit i vy.

Zoologická zahrada Brno

Zoo BrnoZoo Brno
Zoo v Brně čítá více než 2200 druhů zvířat, která můžete obdivovat v krásných pavilonech a expozicích. Jednou z největších atrakcí jsou Tygří skály, které naleznete hned u vstupu. V nezvykle velkém výběhu můžete pozorovat sumaterské tygry. Tento je silně ohrožený a díky brněnské zoo zůstane jejich druh zachován. Podobně zajímavých výběhů tu mají hned několik. Těšit se tak můžete z arktických vlků, ledních medvědů nebo třeba bobrů. Na návštěvu zoo si vyhraďte rozhodně celý den, jelikož zde je opravdu na co koukat.

Bruno family park

Celý den budete potřebovat i v zábavním Bruno family parku. Vyžití tu najdou i ti nejmenší a nudit se rozhodně nebudou ani větší děti. Vy budete mít možnost dát si oběd, kávu a třeba si i přečíst knížku. O vaše ratolesti totiž bude skvěle postaráno. Areál je rozdělen na vnitřní a venkovní část. Ve vnitřní najdete například autodrom, tobogán, skákací atrakce, stolní fotbálek nebo air hockey. Ve venkovní části pak vodní svět se stavidly, pumpami nebo tobogánem. Dále zde najdete šlapací autíčka, velký kolotoč a další skákací atrakce.

Botanická zahrada Brno

Pro strávení klidnějšího dne zvolte návštěvu botanické zahrady Brno. Ta v Brně vás uchvátí rozsáhlou sbírkou tropických a subtropických rostlin. Najdete je v uzavřených skleníkách, kam se můžete vydat po celý rok. Venkovní prostor o rozloze 1,5 ha vám poskytne rozšíření obzorů i v dřevinách. Abyste se v obrovské zahradě neztratili, využijte na stránkách provozovatele možnost interaktivní mapy s jednotlivými názvy rostlin a jejich přesným umístěním.

Lamacentrum Hády

Lamacentrum HádyLamacentrum Hády
Jak název napovídá, jde o centrum pro lamy. A že jich tu najdete opravdu hodně. V prostředí vápencového lomu budete moci z dálky i z blízka obdivovat tento druh zvířete. Odvážnější si mohou lamu i pohladit nebo třeba pod dohledem nakrmit. Přímo do výběhu lam vás doprovodí průvodce a těšit se můžete i na zajímavé informace. Rozhodně je Lamacentrum Hády dobrou volbou pro výlet s celou rodinou.

Lanové centrum proud Brno

Jste-li rodina se smyslem pro trochu adrenalinu, zajeďte rozhodně do lanového centra Proud Brno v Brně. V nabídce je hned několik programů pro skupiny i jednotlivce. Pokud s tímto druhem sportu zatím nemáte zkušenosti, zkušení průvodci vám dají bezpečnostní instruktáž. Centrum je otevřeno vždy v sezóně podle počasí, jelikož všechny lanové trasy jsou venkovní. Je dobré si dopředu ověřit na stránkách, jaká je aktuální otvírací doba.

Únikové hry Brno

Velmi populární jsou teď únikové hry Brno. Ať už se rozhodnete pro vnitřní nebo vnější variantu, nebudete litovat. Většinu zápletek s vámi zvládnou i starší děti. A pokud vás čeká na dovolené deštivé odpoledne, je to nejlepší varianta, jak strávit čas. V omezeném čase budete muset řešením hádanek, rébusů a hlavolamů vyváznout z místnosti nebo někoho zachránit. A když bude venku hezky, můžete se rozhodnout pro venkovní variantu. Trasa povede kolem zajímavostí města, takže objevíte krásná skrytá místa, na která byste jinak možná nenarazili.

Let balónem Brno

Let balónem BrnoLet balónem Brno
Nejen letadlem se můžete proletět nad známými i neznámými místy. Do módy se opět vracejí horkovzdušné balóny. Abyste měli na svou dovolenou opravdu originální vzpomínky, let balónem Brno bude jistě jedna z nich. Vybrat si můžete z několika společností, které tuto možnost poskytují a domluvit tak termín a trasu letu přesně dle vašeho přání.

Ubytování je základ

A to je naprostá pravda. Základem každé dobré dovolené je mít dobré ubytování. V Brně najdete širokou nabídku hotelů, penzionů a apartmánů. Záleží vždy jen na tom, v jakém složení se na dovolenou chystáte.

Pro zamilované páry

Jedete-li do Brna nebo okolí na romantickou dovolenou, určitě oceníte wellness hotel, kde vás čekají masáže, bazén, sauna a celkový relax. Abyste si všechny nabízené procedury mohli pohodlně vychutnat, zamluvte si pokoj a procedury dostatečně dopředu. Jistě totiž nebudete sami, kdo má o wellness hotel zájem.

Levné ubytování

K PenzionK Penzion
Brno má jednu velkou výhodu, a to že většina studentů vysokých škol na léto odjíždí z města. Ubytování v soukromí Brno a levné penziony Brno zejí prázdnotou a vy budete mít šanci sehnat pěkné ubytování za velmi nízkou cenu. Ať už si vyberete soukromý byt, který přes rok slouží studentům nebo levný penzion, máte vyhráno. Taková možnost se hodí i v případě, kdy hledáte ubytování dlouhodobé, například na celou sezónu. Počítejte s tím, že komfort bude na nižší úrovni, ale máte kde v čistotě přespat a stejně budete chtít většinu času trávit venku. Využít můžete i studentské apartmány nebo koleje, je to další možnost nejlevnějšího ubytování v Brně.

Autem do Brna

Populární je v dnešní době i cestování obytným autem, auto karavanem a podobně. Pak budete vybírat z autokempů v Brně nebo v jeho blízkém okolí. V sezóně nebývá moc místa, takže se vyplatí rezervovat si termín delší dobu dopředu. Výhodou takového cestování je snadné balení, hlavně pokud cestujete s dětmi. Vlastníte, nebo půjčíteli si karavan, můžete ho zaparkovat v autokempu a pohodlně objíždět výlety autem.

Už věříte, že Brno rozhodně není k smíchu a vyplatí se sem jet? Tak hurá vymyslet program, rezervovat termín a začněte balit. V centru i v okolí je mnoho míst kam se podívat a užít si skvělou dovolenou.

Názory a doporučení

Barbora Kaiser Šperková
Punkevní jeskyně, Macocha, vila Tugendhat.

Barbora Kaiser Šperková
Cukrárna na návsi, Rudické propadání, pěší výlety, šlapadla, paddleboard, wellness v hotelu Kras.