Zadejte kritéria
Nemáte čas hledat? Pošlete poptávku více ubytování najednou!
Poptávka funguje tak, že zadáte své kritéria a potvrdíte. My ho rozpošleme všem vyhovujícím ubytování, které vám pošlou svou nabídku pokud jsou volné. Ušetříte čas a můžete si vybírat! Kritéria si nastavte ve vyhledávání, vyplňte své kontakty a stiskněte „Odeslat poptávku“.

Počet vyhovujících objektů:

Snažte se zadat co nejpřesněji kritéria, aby vás nekontaktovalo příliš mnoho ubytovatelů. Prohlédnout vyhovující ubytovací zařízení


Zrušit poptávku
Zlín Zlín

Vyberte si z největší zabídky až 1 ubytování Zlín

Penzion na JurémPenzion na JurémPenzion na JurémPenzion na Jurém
Moderní ubytování pro rodinnou dovolenou na biofarmě přímo ve Zlíně
Zlín  - Lužkovice • 6 pokojů, 24 osoby, 12 ložnic. Na samote, u lesa. *bazén*, sauna, *s možnosťou stravovania*. Pes nepovolený.
9.1 2 recenze
450 - 750 Kč osoba / noc
Nemáte čas hledat ubytování? Pošlete poptávku!

10+ tipů kam jít na výlet ve Zlíně


Zlín – nejen město obuvi. Objednejte si ubytování ve Zlíně a poznejte zajímavosti východomoravské metropole a jejího okolí. Jedna z metropolí východní Moravy nabízí svým návštěvníkům různé možnosti ubytování Zlín. Díky tomu si zde můžete užít svůj pobyt. Nejen město, ale i jeho okolí nabízí spoustu zajímavých míst i atrakcí. Na své si přijdou jak milovníci historie, tak i přírody, vodních hrátek nebo adrenalinu. Vydat se do této lokality mohou také rodiny s malými dětmi. Využít mohou penziony Zlín nebo třeba levné ubytování Zlín. Najde se zde i ubytování pro studenty Zlín. První písemné zmínky o městě se objevují již z poloviny 14. století. Město proslavilo především Baťovo období, které začalo psát historii na konci 19. století. V současné době se ve městě nachází dokonce Univerzita Tomáše Bati. Za návštěvu stojí některý z místních festivalů, kterých se ve Zlíně koná celá řada. Mezi významné pak patří Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež.

Co navštívit ve Zlíně?

ZOO Zlín

ZOO ZlínZOO Zlín
Co by to bylo za velkoměsto, které by nemělo svoji vlastní zoologickou zahradu. Samozřejmě, že ji naleznete i ve Zlíně. Nachází se asi 10 kilometrů od centra. První zoologickou zahradu však založil právě Tomáš Baťa a nacházela se v parku přináležejícímu ke zlínskému zámku. Mezi rarity současné ZOO Zlín patří velké množství expozic, které jsou dokonale průchozí. Velké oblibě se pak těší Zátoka rejnoků, kde si je můžete také pohladit a dokonce je i nakrmit. Celá zahrada je rozdělená na několik oblastí – Afrika, Amerika, Austrálie a Asie. Jednu z částí tvoří zámek Lešná, který byl vybudovaný již koncem 19. století.

Koupaliště Zelené

Toto venkovní koupaliště Zelené, které naleznete nedaleko basketbalové haly, si pro své návštěvníky připravilo plavecký bazén, bazén pro děti a těšit se můžete také na bazén s atrakcemi – chrliče, tobogán nebo skluzavky. Na své si přijdou i rodiny s malými dětmi, na které zde čeká brouzdaliště a dětské hřiště. Příjemné osvěžení nabízí i whirpool. Sportovní nadšenci uvítají stolní tenis. Samozřejmostí je i bufet s občerstvením a potřebné zázemí.

Muzeum jihovýchodní Moravy

Hrad MalenoviceAutor: Pavel Ševela, CC BY-SA 3.0
Muzeum jihovýchodní Moravy se skládá z několika objektů. Přináleží k němu Budova baťovského areálu. Dále pak je to hrad Malenovice, v jehož prostorách naleznete zoologickou expozici Zvířata na Zemi a člověk, která představuje různé zoogeografické oblasti. Prohlédnout si můžete jejich přírodniny, mapky, texty, fotografie nebo preparáty živočichů celého světa. Těšit se můžete jak na vycpaniny, tak i kostry nebo preparáty uložené v kapalinách. Součástí je i hmyz umístěný do entomologických krabic. Velmi zajímavé jsou interaktivní programy na dotykových obrazovkách zaměřené na zoologickou tematiku. Další oblastí je pak expozice Řemesla ve starých Malenovicích, která vás seznámí s díly místních řemeslníků. Jedná se o koželuhy, sedláře, kováře, hrnčíře, tkalce nebo soukeníky. Samostatnou expozici pak tvoří Hostinec našich pradědečků. Ta představuje malenovický pivovar. Předposlední částí muzea je NKP Ploština – památník tragických událostí 2. světové války. Poslední část pak tvoří Muzeum Luhačovického zálesí.

Let balónem Zlín

Hledáte-li alespoň trochu adrenalinu, pak využijte vyhlídkový let balónem Zlín. Ten vám nabídne pohled nejen na celé město, ale i na krásnou okolí přírodu, které dominuje přírodní par Želechovické Paseky s Tlustou Horou.

Hrady a zámky v okolí města

Nejen město, ale i jeho okolí má svým návštěvníkům co nabídnout. Využijte možnosti ubytování v okolí Zlína a vydejte se třeba prozkoumat historii, která se ukrývá za zdmi hradů a zámků.

Zámek Lešná

Zámek LešnáZámek Lešná
Zámek Lešná tvoří součást ZOO Zlín. V minulosti to bylo šlechtické sídlo rodu Seilemů. Do současné podoby byl přebudován na konci 19. století a nyní patří do majetku města. Jeho mobiliář spadá do Národního památkového ústavu. Historie zámku je spojována s hradem Lukov.

Hrad Lukov

Hrad Lukov se nachází v malebné krajině Hostýnských hor. Jedná se o zříceninu, o kterou pečuje a snaží se o její obnovu Spolek přátel hradu Lukova. Nejstarší části hradu pocházejí, s největší pravděpodobností, z konce 13. století. Od druhé poloviny 20. století je chráněný jako kulturní památka.

Hrad Malenovice

Hrad Malenovice patří mezi významné historické památky zlínského kraje. Nachází se nedaleko centra moderní částí města Zlín. Počátky jeho výstavby sahají do druhé poloviny 14. století. Postupně prošel různými přestavbami díky kterým se z původně středověkého gotického hradu stalo velkolepě vybavené renesanční sídlo v zámeckém stylu. V současné době je jeho část přístupná veřejnosti. K vidění jsou hradní interiéry, domácí kaple nebo kanceláře patřící k malenovickému statku. Vyhlídku do okolí pak nabízí místní hradní věž. V průběhu sezóny zde můžete spatřit představení divadelní nebo historický šerm a oblíbené jsou také noční prohlídky. Navštívte i Janův hrad, který se nachází se nedaleko Vizovic a jedná se o zříceninu hospodářského dvora. Za zmínku stojí i Starý Světlov, jedná se o zříceninu hradu, která je chráněná jako kulturní památka.

Andrýskova naučná stezka

Penzion na JurémPenzion na Jurém
Andrýskova naučná stezka prochází centrem města Fryštát, které bylo, společně s okolím, v pravěku jednou z nejhustěji osídlených oblastí Zlínska. Cestou můžete spatřit celou řadu zajímavostí. Stezka je doplněna informačními tabulemi s ilustračními kresbami. Za zastávku rozhodně stojí místo se slunečními hodinami, které jsou umístěné na fasádě kostela sv. Mikuláše. Stezka je přístupná během celého roku.

Ubytování Zlín

Vzhledem k tomu, že město se svým okolím nabízí celou řadu zajímavostí, připravilo si pro své návštěvníky pohodlné a příjemné hotely Zlín. Hledáte-li více klidu, pak si objednejte ubytování v soukromí Zlín nebo nějaký Zlín penzion. Město nabízí jak ubytování krátkodobé, tak i dlouhodobé ubytování Zlín. Při návštěvě města však nemusíte využít přímo ubytování ve Zlíně, ale můžete se poohlédnout po ubytování Zlín a okolí. Velké množství turistických atrakcí se totiž nachází také v okolí města. Jsou to různé hrady a zámky nebo nádherná přírodní krajina.

Články o lokalitě Zlín

Tipy kam na výlet