Zadejte kritéria
Nemáte čas hledat? Pošlete poptávku více ubytování najednou!
Poptávka funguje tak, že zadáte své kritéria a potvrdíte. My ho rozpošleme všem vyhovujícím ubytování, které vám pošlou svou nabídku pokud jsou volné. Ušetříte čas a můžete si vybírat! Kritéria si nastavte ve vyhledávání, vyplňte své kontakty a stiskněte Odeslat poptávku.

Počet vyhovujících objektů:

Snažte se zadat co nejpřesněji kritéria, aby vás nekontaktovalo příliš mnoho ubytovatelů. Prohlédnout vyhovující ubytovací zařízení


Zrušit poptávku

Vyberte si z největší zabídky až 1 ubytování Jihlava

ExteriérVenkovní posezeníZahradaSpolečenská místnostKuchyňšký koutSpolečenská místnostSpolečenská místnostSpolečenská místnostJídelní posezeníLožnice
Chata v klidné oblasti nedaleko Jihlavy
Čížov • 6 osob, 2 ložnice. V obci, u jezera. Pes povolen.
Bez recenzí
od 1500 Kč / chata / noc
Nemáte čas hledat ubytování? Pošlete poptávku!

6+ tipů kam jít na výlet v Jihlavě

Jihlava je statutárním městem založeným ve 13. století jako hornické město, kde se těží stříbro. Roku 1982 se stala městskou památkovou rezervací. V této oblasti žije přibližně 51 tisíc obyvatel, kteří se denně procházejí jejich známým náměstím, historickým centrem či podzemím. Pojďme se podívat na to, co vás v Jihlavě čeká a kam se vyplatí zavítat.

Zoo JihlavaZoo Jihlava
Jedinečná Zoo v Jihlavě je zajímavě členěna podle světových kontinentů a zvířat, které na nich žijí. Pokud si na tento výlet vymezíte celý den, lze stihnout i všech 200 druhů exotických zvířat – a to od orangutanů až po vlky. O letních prázdninách na vás čekají i komentovaná krmení některých zvířat. Ideální výlet pro rodiny s dětmi. Hledáte zajímavý a zároveň aktivní výlet? Jihlavské podzemí je pro vás ideálním tipem! V chodbách dlouhých 25 kilometrů se projdete i po částech, kde chodili již naši předci ve 13. století. Na jednu část chodeb si ale strašpytlové budou muset dávat pozor – jedná se o zeleně fosforeskující zeď, kde se podle legend zjevuje stín malé holčičky, která při její výstavbě nešťastně zahynula. Není venku zrovna vedro stvořené pro chladné přírodní koupaliště? Pak máte příležitost využít koupaliště Luka nad Jihlavou, který nabízí i příjemný ohřev vody. Pokud už vody budete dostatečně nabaženi, pak vám areál nabízí i hřiště na volejbal, nohejbal, basketbal nebo třeba malou kopanou. Zkrátka příjemný odpočinkový výlet v horkých letních dnech.

Jihlavské podzemíJihlavské podzemí
Pokud milujete romantiku, pak stojí za to si s vaši drahou polovičkou užít překrásný let balónem Jihlava při zlatavém západu slunce. Okouzlí vás nádherný výhled na Jihlavu a její okolí, které si můžete u pilota sami zvolit. Pořídit můžete privátní let pro jednu, dvě nebo čtyři osoby, který trvá 50 až 90 minut. Let balonem je vhodný pro děti od 8 let nebo výšky nad 140 cm, naopak není vhodný pro těhotné ženy. V domě na Masarykově náměstí, v muzeu Vysočiny Jihlava, na vás čekají velmi zajímavé expozice kosterních ostatků, nejstarších i těch nejnovějších dějin Vysočiny a ti nejmenší si dokonce mohou vyzkoušet práci archeologa. Ochuzeni nebudete ani o ukázku renesančních lázní, tiskárny a papírny, měšťanské a venkovské domácnosti, řemeslných výrobků, pečeti a mincí. Necelých 13 kilometrů od samotné Jihlavy se nachází skvělé lyžařské centrum Ski areál Luka nad Jihlavou. Na 554 metrů vysokém kopci zvaným Balkán vás vyveze pohodlná lanovka a pak už si jen stačí vybrat jednu ze tří sjezdovek: Modrá – 840 m, červená – 660 m, černá – 600 m.

Ubytování

Zalíbil se vám tento region? Využijte možnost ubytování v Jihlavě a užijte si příjemnou dovolenou v hotelu, penzionu či ve větším soukromí – pomůžeme vám vybrat to pravé! Rádi byste si užili pohodlí bez nutnosti se o vše starat? Pak pro vás hotel v Jihlavě bude to pravé místo. Spousta z nich se nachází přímo v centru nebo v jeho blízkosti, takže to na výlety nebudete mít daleko. Těšit se můžete na bezplatný přístup k Wi-Fi, snídani v ceně nebo restauraci, abyste na jídlo nemuseli nikam chodit. Pro ještě větší zážitek se rozmazlete ve wellness hotelech, ve kterých na vás čekají masáže, sauna a vířivka – odpočinek, jak má být! Pokud byste raději ušetřili, využijte penzion v Jihlavě.

Chata u sjezdovky ZbornáChata u sjezdovky Zborná
Služby budete mít stejné jako v hotelu, jen bude celá atmosféra poklidnější a více rodinná. Vybrat si můžete například z jednolůžkového, dvoulůžkového, třílůžkového pokoje či apartmánu. Ve většině penzionech povolují domácího mazlíčka, někde dokonce bez poplatku navíc. Když už se bavíme o apartmánech, ty zvolte v případě, že požadujete větší soukromí a nevadí vám se o sebe starat. Apartmán v Jihlavě nabízí kuchyň, obývací pokoj, ložnici a vlastní koupelnu. Díky tomu se jedná o ideální ubytování pro partnery či rodiny. V případě ubytování v soukromí Jihlava nabízí na pronájem chaty v Jihlavě a chalupy v Jihlavě. Ceny se velmi liší, záleží totiž na majitelích. Nicméně si zde užijete plno zábavy, budete se moct obsloužit sami a využít třeba i vířivku. Na dovolenou s partou přátel či celou rodinou ideální tip. Levné ubytování Jihlava nabízí ubytovna Jihlava. Není to sice takové pohodlí, ale pokud vám to nevadí, může to pro vás být to pravé. Nepřijdete ani o internet a televizi či možnost parkování před budovou. Lze tu strávit krátkou dobu (do jednoho měsíce) či delší čas (minimálně měsíc), což se vyplatí všem, kteří chtějí v tomto regionu pobýt více než jeden týden. WC, sprchy a kuchyňka se nachází na společném patře. Pokud vás Jihlava zaujala, rozhodně ji nezapomeňte připsat na seznam měst v rámci České republiky, kam se chcete podívat. Výletů i ubytování je tu spousta, stačí si jen vybrat!