Grand Hotel Spiš

Čingov - Slovenský raj, 052 01, Spišské Tomášovce , Slovensko
Exteriér
Reštaurácia
Reštaurácia
Dvojlôžková izba
Dvojlôžková izba
Dvojlôžková izba
Dvojlôžková izba
Dvojlôžková izba + prístelka
Dvojlôžková izba + prístelka
Apartmán
Apartmán
Apartmán
Apartmán
Apartmán
+9 fotografií
DianaPodpora
+420 702 005 ...
Max. 92 osobz toho 40 přistýlek
22 pokojů, 4 apartmány
26 ložnic26 koupelen, 26x WC
Pes povolenza poplatek
bezplatné parkování
rekreační poukaz
pro rodiny s dětmi
pro skupiny
pro dva
se zvířátkem
s velkým zvířátkem
s venkovním posezením
s polopenzí
se snídaní
bez stravy

Kalendář obsazenosti

O ubytování

U objektu: Venkovní posezení, Terasa
Pro děti: Dětský koutek
Parkování: Parkování u objektu
Poloha: V rekreační oblasti, u lesa
Lyžování: Ski centrum Mraznica (24,5 km)
Hrad / Zámek: Hrad Markušovce (13,6 km),
Jeskyně: Belianská jeskyně (45,1 km)
Všechny atrakce

Možnost organizování rodinných a firemních akcí.

Grand Hotel Spiš se nachází v rekreační oblasti Spišské Tomášovce u lesa. 22 pokojů a 4 apartmány ubytuji 92 osob (z toho je 40 přistýlek) v 26 ložnicích (26 koupelen, 26x WC). Ubytovat se může několik samostatných nezávislých skupin. Pobyt se psem je povolen za poplatek. Nabízíme snídaně, polopenzi a plnou penzi. Venku se nachází terasa a venkovní posezení. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi a k dispozici je dětský koutek. Parkování je možné u objektu.Číst více...

Základní informace

Nástup na pobyt:od 14:00
Odchod z pobytu:do 10:00
Možnosti parkování:u objektu, bezplatné (kompletně zahrnuto v ceně ubytování)
Majitel bydlí v objektu?Objekt MÁ recepci
Pobyt s domácím zvířetem?POVOLEN, bez omezení, za poplatek (po dohodě s majitelem)
Je ubytování oplocené?NE, objekt není oplocen
Je ubytování bezbariérové?NE, objekt není bezbariérový
Topení:Centrální
Kouření v objektu povoleno?Kouření v interiéru NENÍ povoleno
Mobilní signál:O2, 4ka, Telekom, Orange
Možnosti stravování:S plnou penzí, S polopenzí, Se snídaní, Bez stravy
GPS:48.946802, 20.486863 zobrazit na mapě
Regiony:Chránené územie Východné Karpaty , Spiš, Východné Slovensko, Čingov, Národný park Slovenský raj , Sokolia dolina, Slovenský raj, Volovské vrchy
Obchod:1,7 km
Restaurace:v objekte
Vlak (železniční stanice):3 km
Autobus (zastávka):500 m

Vybavení

Internetové připojení v objektu:Ano, WiFi
U objektu / v areálu objektu:Terasa, Venkovní posezení
Možnosti pro děti v objektu / v areálu objektu:Dětský koutek
Sportovní možnosti v objektu / v areálu objektu:Biliard
Doplňkové služby v objektu:Recepce
Společenské prostory v objektu / v areálu objektu:Restaurace, Terasa k restauraci, Bar, Jídelna
Kongresové možnosti v objektu / v areálu objektu:Kongresová místnost, Zapůjčení techniky
Ubytování je vhodné pro:Pro rodiny s dětmi, Pro skupiny, Pro čtyři, Pro turisty, Pro obchodní cestující
Ubytování je vhodné pro:Oslava, Teambuilding, Školení a semináře, Aktivní dovolená, Na jarní prázdniny, Firemní akce, Na léto, Na zimní dovolenou, Svatba, Víkendové pobyty

Často kladené dotazy

Kdy je ubytování Grand Hotel Spiš volné?
Volné termíny naleznete v kalendáři obsazenosti.
Jakou kapacitu má ubytování Grand Hotel Spiš?
22 pokojů a 4 apartmány ubytuje 92 osob (z toho 40 přistýlek). V objektu je možné ubytovat několik samostatných nezávislých skupin.
Povoluje ubytování Grand Hotel Spiš pobyt se psem? Kolik se platí za psa?
Pobyt se psem je povolen za poplatek. Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaká je cena za pobyt v ubytování Grand Hotel Spiš?
Ceny v ubytování Grand Hotel Spiš se mohou lišit (například v závislosti na termínu vašeho pobytu nebo počtu osob). Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaký je minimální počet nocí pobytu v ubytování Grand Hotel Spiš?
Minimální počet nocí pobytu v ubytování Grand Hotel Spiš se mění v závislosti na termínu vašeho pobytu. Spočítejte si přesné ceny zde.

Atrakce v okolí

Diana
Podpora
+420 702 005 ...