Chata Stráne

Ulica Gladiola 11737, 036 01, Martin - Podháj, Slovensko
Chata Stráne
Chata Stráne
Chata Stráne
Chata Stráne
obývačka
Chata Stráne
obývačka
Chata Stráne
kuchyňa
Chata Stráne
Chata Stráne
Chata Stráne
Chata Stráne
Interiér
Kúpeľňa
Chata Stráne
Okolie
ferrata
Chata Stráne
Chata Stráne
Chata Stráne
Chata Stráne
+17 fotografií
Jozef MaťovčíkMajitel nebydlí v objektu
+421 908 693 xxx

Recenze

4,8
9 hodnocení
Matej5

Na chatě se nám líbilo, nachází se v příjemné lokalitě. Byli jsme velmi spokojení.

Alexandra5

Všechno bylo v pořádku, byli jsme spokojeni jak s chatou, tak s komunikací s majitelem.

Patrícia5

S chatou a jejími službami jsme byli spokojeni, pan majitel byl ochotný.

Max. 15 osob
1 chata
5 ložnic3 koupelny, 3x WC
Pes povolenpouze malý, za poplatek
bezplatné parkování
pouze pro nás
pro rodiny s dětmi
pro skupiny
pro dva
s vířivkou
s koupací kádí
s wellnesssem
se zvířátkem
s ohništěm
s altánkem
s krbem
s grilem
s venkovním posezením
v lese
s polopenzí
se snídaní
levné

Kalendář obsazenosti

O ubytování

Wellness: Koupací káď, Vířivka
U objektu: Ohniště, Altán, Venkovní posezení, Venkovní krb, Terasa, Kotlík, Zahradní houpačka, Gril
Pro děti: Prolézka, Skluzavka
Parkování: Parkování u objektu
Poloha: Mimo města, v lese, u potoku, v chatové osadě
Koupání: Koupaliště Sunny Martin (7,5 km)
Lyžování: Winter Park Martinky (7,7 km)
Hrad / Zámek: Sučianska hrad (12,5 km),
Jeskyně: Jeskyně Mažarná (25,3 km)
Všechny atrakce

Útulná chata s finskou kádí.

Chata Stráne se nachází mimo město Martin - Podháj v lese, u potoka a v chatové osadě. Dřevěnice ubytuje 15 osob ve 5 ložnicích (3 koupelny, 3x WC). Ubytování je k dispozici jen pro Vás. Pobyt s malým psem je povolen za poplatek. Nabízíme snídaně, oběd, večeři, polopenzi a plnou penzi. K dispozici jsou koupací káď a vířivka. Venku se nacházejí altán, kotlík, terasa, zahradní houpačka, venkovní krb, gril, ohniště a venkovní posezení. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici jsou prolézačka a skluzavka. Parkování je možné pro 6 aut u objektu.Číst více...

Základní informace

Nástup na pobyt:od 14:00
Odchod z pobytu:do 10:00
Možnosti parkování:6 parkovacích míst, u objektu, bezplatné (kompletně zahrnuto v ceně ubytování)
Majitel bydlí v objektu?NE, majitel (správce) se během pobytu nezdržuje/nebydlí v objektu
Pobyt s domácím zvířetem?POVOLEN, pouze malá rasa, za poplatek (po dohodě s majitelem)
Je ubytování oplocené?NE, objekt není oplocen
Je ubytování bezbariérové?NE, objekt není bezbariérový
Topení:Centrální, Elektrické
Kouření v objektu povoleno?Kouření v interiéru NENÍ povoleno
Mobilní signál:Telekom, Orange, O2, 4ka
Možnosti stravování:S obědem, S polopenzí, S plnou penzí, Se snídaní, S večeří
Neakceptujeme:Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí
GPS:49.077794, 18.865026 zobrazit na mapě
Regiony:Severné Slovensko, Stredné Slovensko, Národný park Malá Fatra , Malá Fatra, Martinské hole, Turčianska kotlina, Turiec, Veľká Fatra, Národný park Veľká Fatra
Obchod:1,5 km
Restaurace:100 m
Vlak (železniční stanice):5,5 km
Autobus (zastávka):600 m

Vybavení

Tematika ubytování:Romantické
Internetové připojení v objektu:Ano, WiFi ve vymezených prostorách
U objektu / v areálu objektu:Altán, Gril, Kotlík, Venkovní posezení, Venkovní krb, Zahradní houpačka, Terasa, Ohniště
Možnosti pro děti v objektu / v areálu objektu:Prolézka, Skluzavka
Sportovní možnosti v objektu / v areálu objektu:Stolní tenis, Rybolov
Wellness a relax v objektu / v areálu objektu:Koupací káď, Vířivka
Ubytování je vhodné pro:Pro cyklisty, Pro rodiny s dětmi, Pro skupiny, Pro turisty
Ubytování je vhodné pro:Aktivní dovolená, Na jarní prázdniny, Na léto, Na lyžování, Na zimní dovolenou, Teambuilding, Víkendové pobyty

Často kladené dotazy

Kdy je ubytování Chata Stráne volné?
Volné termíny naleznete v kalendáři obsazenosti.
Jakou kapacitu má ubytování Chata Stráne?
Dřevěnice ubytuje 15 osob. V objektu během pobytu nebudou ubytováni žádní jiní hosté.
Jaké wellness vybavení nabízí ubytování Chata Stráne?
Chata Stráne nabízí koupací káď, vířivku.
Povoluje ubytování Chata Stráne pobyt se psem? Kolik se platí za psa?
Pobyt s malým psem je povolen za poplatek. Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaká je cena za pobyt v ubytování Chata Stráne?
Ceny v ubytování Chata Stráne se mohou lišit (například v závislosti na termínu vašeho pobytu nebo počtu osob). Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaký je minimální počet nocí pobytu v ubytování Chata Stráne?
Minimální počet nocí pobytu v ubytování Chata Stráne se mění v závislosti na termínu vašeho pobytu. Spočítejte si přesné ceny zde.

Atrakce v okolí

Jozef Maťovčík
Majitel nebydlí v objektu
+421 908 693 ... zobrazit číslo