Chata Ľubica 128
altánok
altánok
apartmán 1
apartmán 1
apartmán 1
apartmán 1
apartmán 1
apartmán 1
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 2
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
apartmán 3
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
Chata Ľubica 128
+37 fotografií
Eva LonekováMajitel nebydlí v objektu
+421 905 718 xxx

Recenze

4,9
18 hodnocení
Pavol5

Rádi sem jezdíme pravidelně. Vždy jsme jen spokojení, doporučujeme i ostatním.

Jozef5

S pobytem jsme byli spokojeni.

Veronika5

Všechno bylo na 100 %, ubytování hodnotíme jen pozitivně!

Max. 23 osobz toho 3 přistýlky
3 apartmány
7 ložnic3 koupelny, 3x WC
Pes není povolen
bezplatné parkování
pro rodiny s dětmi
pro skupiny
pro dva
s vířivkou
s ohništěm
s altánkem
s grilem
s venkovním posezením
bez stravy
levné

Kalendář obsazenosti

O ubytování

Wellness: Vířivka
U objektu: Ohniště, Altán, Venkovní posezení, Kotlík, Gril
Pro děti: Dětská židle, Dětská postýlka, Skluzavka, Dětská houpačka
Parkování: Parkování u objektu
Poloha: V rekreační oblasti, u koupaliště
Koupání: Meander Park Oravice (1000 m)
Lyžování: Skipark Oravice (900 m)
Hrad / Zámek: Oravský hrad (40,2 km),
Jeskyně: Brestovská jeskyně (16,7 km)
Všechny atrakce

Nově postavená chata 900m od aquaparku Meander Thermal Park Oravice!

Chata Ľubica 128 se nachází v rekreační oblasti Tvrdošín - Oravice u koupaliště. 3 apartmány ubytují 23 osob (z toho jsou 3 přistýlky) v 7 ložnicích (3 koupelny, 3x WC). Ubytovat se může více samostatných nezávislých skupin. Pobyt se psem není povolen. K dispozici je vířivka. Venku je altán, kotlík, gril, ohniště a venkovní posezení. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, jsou k dispozici dětská postýlka, dětská židlička, dětská houpačka a skluzavka. Parkování je možné pro 5 aut u objektu.Číst více...

Základní informace

Nástup na pobyt:od 14:00 - do 18:00
Odchod z pobytu:od 07:00 - do 10:00
Možnosti parkování:5 parkovacích míst, u objektu, bezplatné (kompletně zahrnuto v ceně ubytování)
Majitel bydlí v objektu?NE, majitel (správce) se během pobytu nezdržuje/nebydlí v objektu
Pobyt s domácím zvířetem?Není povolen
Je ubytování oplocené?NE, objekt není oplocen
Je ubytování bezbariérové?NE, objekt není bezbariérový
Topení:Centrální, Na tuhé palivo
Kouření v objektu povoleno?Kouření v interiéru NENÍ povoleno
Mobilní signál:Telekom, Orange, O2, 4ka
Možnosti stravování:Bez stravy
Neakceptujeme:Domácí zvířata, Hlučné oslavy a párty
GPS:49.303577, 19.742171 zobrazit na mapě
Regiony:Severné Slovensko, Západné Tatry, Orava, Roháče, Oravské Beskydy, Zverovka, Skorušinské vrchy, Stredné Slovensko
Obchod:6 km
Restaurace:500 m
Vlak (železniční stanice):16 km
Autobus (zastávka):500 m

Vybavení

Internetové připojení v objektu:Ano, WiFi
U objektu / v areálu objektu:Altán, Gril, Kotlík, Ohniště, Venkovní posezení
Možnosti pro děti v objektu / v areálu objektu:Dětská postýlka, Dětská židle, Dětská houpačka, Skluzavka
Wellness a relax v objektu / v areálu objektu:Vířivka
Doplňkové služby v objektu:Lyžárna
Ubytování je vhodné pro:Pro cyklisty, Pro rodiny s dětmi, Pro seniory, Pro skupiny, Pro turisty
Ubytování je vhodné pro:Aktivní dovolená, Dlouhodobé ubytování, Na jarní prázdniny, Na léto, Na lyžování, Víkendové pobyty

Často kladené dotazy

Kdy je ubytování Chata Ľubica 128 volné?
Volné termíny naleznete v kalendáři obsazenosti.
Jakou kapacitu má ubytování Chata Ľubica 128?
3 apartmány ubytují 23 osob (z toho 3 přistýlky). V objektu je možné ubytovat několik samostatných nezávislých skupin.
Jaké wellness vybavení nabízí ubytování Chata Ľubica 128?
Chata Ľubica 128 nabízí vířivku.
Povoluje ubytování Chata Ľubica 128 pobyt se psem? Kolik se platí za psa?
Pobyt se psem není povolen.
Jaká je cena za pobyt v ubytování Chata Ľubica 128?
Ceny v ubytování Chata Ľubica 128 se mohou lišit (například v závislosti na termínu vašeho pobytu nebo počtu osob). Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaký je minimální počet nocí pobytu v ubytování Chata Ľubica 128?
Minimální počet nocí pobytu v ubytování Chata Ľubica 128 se mění v závislosti na termínu vašeho pobytu. Spočítejte si přesné ceny zde.

Atrakce v okolí

Eva Loneková
Majitel nebydlí v objektu
+421 905 718 ... zobrazit číslo