Chata Katka Mýto pod Ďumbierom

Zapače , 976 44, Mýto pod Ďumbierom , Slovensko
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Wellness
Altánok
Altánok
Detské ihrisko
Wellness
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Altánok
Záhrada
Wellness
Záhrada
Záhrada
Záhrada
Detské ihrisko
Altánok
Altánok
Spoločenská miestnosť
Jedálenské posedenie
Jedálenské posedenie
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Kuchyňa
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kúpeľňa
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Stolný tenis
Stolný tenis
Altánok
Altánok
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Okolie
Záhrada
Exteriér
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom
+77 fotografií
Video
Chata KatkaMajitel nebydlí v objektu
+421 905 816 xxx

Recenze

4,9
37 hodnocení
Marta5

Byli jsme spokojeni s vybavením a chatou, jedinou nevýhodou byla hlavní cesta poblíž chaty.

Mária4,6

Ubytování krásné, čistučké, výborné vybavení... všechno tip-top. Komunikace s majiteli na jedničku, nemáme co vytknout.

Alena5

Všechno výborně, chata čistá a výborně vybavená, jediným mínusem byly vrzající postele.

Max. 16 osobz toho 2 přistýlky
1 chata
6 ložnic3 koupelny, 3x WC
Pes není povolen
bezplatné parkování
pouze pro nás
pro rodiny s dětmi
pro skupiny
pro dva
se saunou
s koupací kádí
s wellnesssem
s ohništěm
s dětským hřištěm
s altánkem
s krbem
s grilem
s venkovním posezením
s oploceným pozemkem
u vleku
bez stravy
levné

Kalendář obsazenosti

O ubytování

Wellness: Sauna, Koupací káď
U objektu: Ohniště, Altán, Venkovní posezení, Venkovní krb, Terasa, Kotlík, Zahradní houpačka, Gril
Pro děti: Dětské hřiště, Dětský bazén, Dětský koutek, Hračky, Dětská židle, Dětská postýlka, Trampolína, Prolézka, Skluzavka, Pískoviště, Dětská houpačka
Parkování: Parkování u objektu
Poloha: Mimo obce, u vleku, u lesa, na horách
Koupání: Termal Raj (45,5 km)
Lyžování: Mýto Ski Centrum (do 100 m)
Hrad / Zámek: Ľupčianský hrad (30,8 km),
Jeskyně: Bystrianská jeskyně (2,2 km)
Všechny atrakce

Krásná chata v Nízkých Tatrách s koupací kádí, saunou a altánkem !!!

Chata Katka Mýto pod Ďumbierom se nachází mimo obce Mýto pod Ďumbierom u vleku, u lesa a na horách. Chata ubytuje 16 osob (z toho jsou 2 přistýlky) v 6 ložnicích (3 koupelny, 3x WC). Ubytování je k dispozici jen pro Vás. Pobyt se psem není povolen. K dispozici jsou sauna a koupací káď. Venku se nachází altán, kotlík, terasa, zahradní houpačka, venkovní krb, gril, ohniště a venkovní posezení. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, jsou k dispozici dětský bazén, hračky, pískoviště, dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště, trampolína, prolézačka, dětská houpačka, dětský koutek a skluzavka. Pozemek je oplocený. Parkování je možné pro 6 aut u objektu.Číst více...

Základní informace

Nástup na pobyt:od 14:00 - do 20:00
Odchod z pobytu:od 07:00 - do 09:30
Možnosti parkování:6 parkovacích míst, u objektu, bezplatné (kompletně zahrnuto v ceně ubytování)
Majitel bydlí v objektu?NE, majitel (správce) se během pobytu nezdržuje/nebydlí v objektu
Pobyt s domácím zvířetem?Není povolen
Je ubytování oplocené?ANO, objekt je oplocený
Je ubytování bezbariérové?NE, objekt není bezbariérový
Topení:Elektrické, Podlahové, Krbem
Kouření v objektu povoleno?Kouření v interiéru NENÍ povoleno
Mobilní signál:Telekom, Orange, O2, 4ka
Možnosti stravování:Bez stravy
Preferujeme:Rodiny s dětmi, Starších 25 let
Neakceptujeme:Domácí zvířata, Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí
GPS:48.846635, 19.620909 zobrazit na mapě
Regiony:Stredné Slovensko, Horehronie, Veporské vrchy, Národný park Nízke Tatry , Nízke Tatry, Tále, Chopok, Chopok juh, Čertovica, Slovenské rudohorie
Obchod:800 m
Restaurace:60 m
Vlak (železniční stanice):6 km
Autobus (zastávka):50 m

Vybavení

Tematika ubytování:Romantické
Internetové připojení v objektu:Ano, WiFi
U objektu / v areálu objektu:Altán, Gril, Kotlík, Ohniště, Terasa, Venkovní posezení, Venkovní krb, Zahradní houpačka
Možnosti pro děti v objektu / v areálu objektu:Dětská houpačka, Dětská postýlka, Dětská židle, Dětské hřiště, Dětský bazén, Dětský koutek, Hračky, Pískoviště, Prolézka, Trampolína, Skluzavka
Sportovní možnosti v objektu / v areálu objektu:Badminton, Stolní tenis
Wellness a relax v objektu / v areálu objektu:Koupací káď, Sauna
Doplňkové služby v objektu:Lyžárna, Pračka, Vysoušeče lyžařek, Úschovna na kola, Žehlička
Ubytování je vhodné pro:Pro náročné, Pro rodiny s dětmi, Pro skupiny, Pro turisty
Ubytování je vhodné pro:Agroturistika, Aktivní dovolená, Firemní akce, Golf, Na jarní prázdniny, Na lyžování, Na zimní dovolenou, Oslava, U koní, Rekreační poukazy, Relaxační pobyty, Svatba, Teambuilding, Víkendové pobyty, Školení a semináře, Na léto

Často kladené dotazy

Kdy je ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom volné?
Volné termíny naleznete v kalendáři obsazenosti.
Jakou kapacitu má ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom?
Chata ubytuje 16 osob (z toho 2 přistýlky). V objektu během pobytu nebudou ubytováni žádní jiní hosté.
Jaké wellness vybavení nabízí ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom?
Chata Katka Mýto pod Ďumbierom nabízí koupací káď, saunu.
Povoluje ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom pobyt se psem? Kolik se platí za psa?
Pobyt se psem není povolen.
Jaká je cena za pobyt v ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom?
Ceny v ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom se mohou lišit (například v závislosti na termínu vašeho pobytu nebo počtu osob). Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaký je minimální počet nocí pobytu v ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom?
Minimální počet nocí pobytu v ubytování Chata Katka Mýto pod Ďumbierom se mění v závislosti na termínu vašeho pobytu. Spočítejte si přesné ceny zde.

Atrakce v okolí

Chata Katka
Majitel nebydlí v objektu
+421 905 816 ... zobrazit číslo