Apartmán PP Tatry

Kapitána Nálepku 58, 059 21, Svit, Slovensko
Obývacia miestnosť
Exteriér
Kuchyňa
Spálňa
Spálňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Interiér
Exteriér
Exteriér
+5 fotografií
Anna GurovičováMajitel nebydlí v objektu
+421 905 913 xxx

Recenze

5
1 hodnocení
Max. 4 osobyz toho 2 přistýlky
1 apartmán
1 ložnice1 koupelna, 1x WC
Pes není povolen
bezplatné parkování
pouze pro nás
pro rodiny s dětmi
pro dva
bez stravy

Kalendář obsazenosti

Kalendář obsazenosti není ubytovatelem aktualizovaný.

O ubytování

Pro děti: Dětská židle, Dětská postýlka
Parkování: Parkování u objektu
Poloha: Ve městě
Lyžování: SkiTatry - Tatrasvit (5,2 km)
Koupání: Aqua Spa Gánovce (11,5 km)
Hrad / Zámek: Hrabušický hrad (22 km),
Jeskyně: Važecká jeskyně (20,2 km)
Všechny atrakce

Plně vybavený apartmán pod Vysokými Tatrami, možnost soukromého wellness.

Apartmán PP Tatry se nachází ve městě Svit. Apartmán ubytuje 4 osoby (z toho jsou 2 přistýlky) v 1 ložnici (1 koupelna, 1x WC). Ubytování je k dispozici pouze pro Vás. Pobyt se psem není povolen. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je dětská postýlka a dětská židlička. Parkování je možné u objektu.

Základní informace

Nástup na pobyt:od 15:00 - do 18:00
Odchod z pobytu:od 08:00 - do 11:00
Možnosti parkování:u objektu, bezplatné (kompletně zahrnuto v ceně ubytování)
Majitel bydlí v objektu?NE, majitel (správce) se během pobytu nezdržuje/nebydlí v objektu
Pobyt s domácím zvířetem?Není povolen
Je ubytování oplocené?NE, objekt není oplocen
Je ubytování bezbariérové?NE, objekt není bezbariérový
Topení:Centrální
Kouření v objektu povoleno?Kouření v interiéru NENÍ povoleno
Mobilní signál:O2, 4ka, Telekom, Orange
Možnosti stravování:Bez stravy
GPS:49.059928, 20.209719 zobrazit na mapě
Regiony:Tatranský národný park , Tatry, Vysoké Tatry, Severné Slovensko, Chránené územie Východné Karpaty , Spiš, Východné Slovensko
Obchod:400 m
Restaurace:280 m
Vlak (železniční stanice):1,1 km
Autobus (zastávka):1 km

Vybavení

Internetové připojení v objektu:Ano, WiFi
Možnosti pro děti v objektu / v areálu objektu:Dětská postýlka, Dětská židle
Doplňkové služby v objektu:Žehlička, Pračka
Ubytování je vhodné pro:Pro obchodní cestující, Pro rodiny s dětmi, Pro turisty, Pro čtyři
Ubytování je vhodné pro:Aktivní dovolená, Na jarní prázdniny, Na léto, Na lyžování, Na zimní dovolenou, Víkendové pobyty

Často kladené dotazy

Čím je vaše ubytování výjimečné? Proč by si měl zájemce vybrat právě vaše ubytování?
Během pobytu je možnost soukromého wellness vzdáleného 5 minut pěšky od apartmánu. Více informací u ubytovatele.
Kdy je ubytování Apartmán PP Tatry volné?
Volné termíny naleznete v kalendáři obsazenosti.
Jakou kapacitu má ubytování Apartmán PP Tatry?
Apartmán ubytuje 4 osoby (z toho 2 přistýlky). V objektu během pobytu nebudou ubytováni žádní jiní hosté.
Povoluje ubytování Apartmán PP Tatry pobyt se psem? Kolik se platí za psa?
Pobyt se psem není povolen.
Jaká je cena za pobyt v ubytování Apartmán PP Tatry?
Ceny v ubytování Apartmán PP Tatry se mohou lišit (například v závislosti na termínu vašeho pobytu nebo počtu osob). Spočítejte si přesné ceny zde.
Jaký je minimální počet nocí pobytu v ubytování Apartmán PP Tatry?
Minimální počet nocí pobytu v ubytování Apartmán PP Tatry se mění v závislosti na termínu vašeho pobytu. Spočítejte si přesné ceny zde.

Atrakce v okolí

Anna Gurovičová
Majitel nebydlí v objektu
+421 905 913 ... zobrazit číslo